Konya Perde Yıkama, Konya Perde Yıkama Fiyatları, Konya Perde Yıkama Telefon

Konya Perde Yıkama ve Konya En İyi Perde Yıkama ve Konya Perde Yıkama Fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız bizi arayın. Perde Yıkama Perde Temizliğinin Önemi covid sürecinde daha da artmıştır. Konya’da perde yıkatmak istiyorsanız lütfen bizi arayın.

Son aylarda perdelerinizde biriken tozu gördünüz mü? Öncelikle ilk şeyler: Perdeleri ve perdeleri yıkayıp yıkamayacağınızı veya kuru temizleme yaptırıp yaptırmamaya karar vermek için dikkatlice okuyun. Her iki durumda da, bu perde temizleme ipuçlarını, Tüketici Raporları’ndan “Uygulamalı Her şeyi Nasıl Temizler” den işe koyulunuz .

Perde Temizleme Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

Ne Zaman Kuruyacak?

Pencere kaplamalarınız yıkanabilir bir kumaştan yapılmış olsa bile, astarlar ve dikişler yıkamada büzülebilir. Güvenli oynayın ve şüpheniz varsa kuru temizlemeyi tercih edin. Dikişli katlar, swaglar veya yıkamaya dayanamayan diğer ayrıntılı süslemeler içeren kesinlikle kuru temizleme perde ve perdeleri.

Özel Kumaşlar

Kadife perdeleri yıkamadan veya kuru temizleme yapmadan tazeleyebilirsiniz; sadece zaman zaman sıcak suya batırılmış ve iyice sıkılmış bir güderi bezle fırçalayın. Eğer ipek perdeler elde yıkanmayı gerektiriyorsa, ılık veya soğuk suda yapın ve hafif sıvı bulaşık deterjanı kullanın. Yavaşça sallayın ve asla bükmeyin veya sıkmayın.

Güneş Hasarı Güneş

ışığına sürekli maruz kalmak sağlam kumaşların bile kırılgan olmasına neden olabilir. Bu nedenle, makine yıkama perdeleri ve perdeleri yıkarken nazik çevrimi, soğuk veya ılık suyu ve hafif bir deterjan kullanın . Mümkünse, kurutmak için bir çamaşır ipine asın veya bunları sıcak veya hassas olmayan bir ortamda bir çamaşır kurutma makinesine koyun

Konya Perde, Konya Perde Yıkama, Konya Perdeciler, Konya Perde Yıkama Fiyatları, Konya Stor Perde Yıkama fiyatları, Konya Zebra Perde Yıkama Fiyatları, Konya Hassas Perde Yıkama, Konya en iyi perde yıkama