Konya Plise Perde, Plise Perde Konya, Konya Plise Perde Fiyatları, Konya Dikey Tül Perde, Konya Fon Perdeler, Konya Perde Yıkama

Konya Perdedar olarak Perde sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile, kaliteli perdeleri en uygun fiyatlarla size sunmayı, evinize veya ofisinize en uygun perdeyi seçmenize yardımcı olmayı, ücretsiz keşif ve montaj hizmetlerimizle hayatınızı kolaylaştırmayı kendimize görev biliriz.

Vizyonumuz

Temel değerlere ve ortak hedeflere sahip olmak, değişime ayak uydurmaktansa değişim yaratmak. Yasalara, çevreye, ahlaki ve insani değerlere saygı duyan örnek bir şirket kimliğini benimsemek. Mutlu çalışan-mutlu müşteri-mutlu hissedar dengesi içinde, herkesin parçası olmayı düşleyeceği bir kurum yaratmak.

Misyonumuz

Biz Perdedar Olarak;

Tedarik ettiğimiz; Yenilikçi, Trend Yaratan, Estetik, Konforlu, Kaliteli ve Sağlıklı Ürünlerimiz ile Yaşam alanlarında ki ev tekstil ihtiyaçlarını karşılamak suretiyle müşterilerimizi mutlu kılmak, daha fazla değer yaratarak satış yapmak ve daha büyük bir Perdedar u yaratmak için varız.

Değerlerimiz

Güven

Tüm faaliyet alanlarımızda hukuk ve etik kuralları çerçevesinde, güvene dayalı sürekli bir iş birliği içerisinde çalışır, toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlarda bulunmayız.

Şeffaflık

Kurumsal çalışmalarımızda ve toplumsal ilişkilerimizde mümkün olan en üst düzeyde “açıklık” ilkesi ile şeffaf davranırız.

Doğa ve Çevreye Duyarlılık

Doğayı ve çevreyi korumayı, en temel, en yaşamsal görevlerimizden sayarız.

İletişim ve Ortak Akıl

Sağlıklı iletişimin “Ortak Akıl” ile karar almanın temel desteği olduğuna inanırız. Çağın gereklerine uygun, katılımcı, açık ve net, iki yönlü bir iletişim ortamı oluşturmak her zamanki çabamızdır.

Gelişmeye Yatırım

Perdedar Olarak, sürekli “gelişmeye yatırım” yaparak ürün ve hizmetlerini, topluma sunmak arzusundadır. Bunu sağlamak için öncelikle temel sektörlerimize, sonrasında da kriz dönemlerinde birbirinden en az etkilenen diğer sektörlere yatırım yapmak ana hedefimizdir.

İnsana Yatırım

En değerli varlığımız oldukları bilinci ile çalışanlarımız ve yöneticilerimizi yarınlara hazırlamak uğruna her aşamada ve her düzeyde eğitime büyük önem veririz. “İnsana Yatırım” yapar, çalışanlarımıza fırsat eşitliği sağlarız.

Ekip Çalışması

Çalışanlarımızla ilişkilerimizi karşılıklı saygı, güven, katılım ve iş birliği üzerine kurar, ekip çalışmasının önem ve gereğine yürekten inanırız.

Kalite

Toplumumuz için en uygun maliyetle, en yüksek kaliteyi elde etmeyi hedeflerken, “Toplam Kalite” anlayışımızla müşteri mutluluğunu sağlamayı görev biliriz.

Verimlilik – Karlılık

Verimliliğimizi sürekli arttırarak karlılığımızı geliştirmek sürekli çabamızdır.

İş Barışı

Toplumsal ve ekonomik gelişmenin sürdürülebilirliği için iş barışının sürekliliğine inanır; işçi-işveren ilişkilerinde örnek Grup olma özelliğimizi korumaya büyük özen gösteririz.

Sosyal Sorumluluk

Ülkemizdeki yaşam kalitesinin yükselmesi için sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikleri desteklemek vazgeçilmezimizdir.