Konya Plise Perde, Plise Perde Konya, Konya Plise Perde Fiyatları

Plise perde (duette perde) normal stor perde ve jaluzi perdelere göre biraz pahalı olduğu için çok yaygın değildir. Bu anlamda bir çok firma bu perdenin varlığından dahi haberdar değildir ve bu tarz tavan camlarına uydurma sistemler yapılmakta ve daha sonra kullanamayıp paranızın çöpe gitmesine sebep olmaktadır. Bu sebepten dolayı baştan pahalı bir sistem gibi görünse de diğer sistemlere göre çok uzun yıllar kullanıldığı için daha uygun ve ucuz bir sistemdir.

Son yıllarda birkaç desende ucuz çin malı plise perdeler getirilmiş olsa da çok sağlıklı olmadığı firmamızın bilgisindedir. Mekanizmalarda bozulma ve kumaşlarda yırtılma gibi sorunlarla kullancılar karşılaşmaktadır. Baştan %20, %30 ucuz gibi aldığını düşünse de kullanıcılar maalesef 2-3 sene içinde parasını çöpe atmaktadır ve plise perdelerin tamiri çok zor olduğu için yeni perdeyle nerede ise aynı fiyatlara çıkmaktadır.

Firmamız gerek toptan plise perde satışı gerekse de perakende olarak satış, montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Perdedar Perde ve Dekorasyon olarak başta mağazamızın bulunmuş olduğu Konya Meram, Selçuklu, Karatay ve Tüm Konya Bölgesinde hizmet veriyoruz.