Konya Plise Perde, Plise Perde Konya, Konya Plise Perde Fiyatları

Bu model kumaşlar ve sistemler raflarda yeni yeni yerini almaktadır. Güneş ışınları, normal kumaşlar üzerinde yıpranma ve solma yapacağından plise perde özel kumaşlardan üretilir. Montaj sonrası cama tam uyumludur. Hareket etmesi istenmediği durumlarda alttan sabitlenebilir. Aşağı ve yukarı hareket kabiliyetine sahiptir.

Montajları kolaydır. İsterseniz montajsız yapışkanlı cinsi ile tek bir vida kullanmadan monte edebilirsiniz. Çeşitli bütçelere hitap edebilecek geniş bir yelpazesi vardır. Plise perde çeşitli şekillerde kullanılabilir. İpli sistemle elle idare edilebileceği gibi motorlu uzaktan kumandalı çeşitleri de vardır. Kumandanın faydası tüm perdelere, aynı anda aynı hareketi yaptırarak açma kapama uğraşısına son vermesidir.

Ayrıca dekorasyon açısından da ortama ayrı bir hava katar. Binlerce renk ve desen seçeneği vardır. Bütün pencereler kare veya dikdörtgen değildir. Bazıları üçgen, yuvarlak veya başka şekillerde olabilir. Bu tür pencerelere bire bir uyumlu açılı perdeler mevcuttur.

Sadece evlerde değil, iş yerlerinde, otellerde, hastane ve kliniklerde, kafelerde ve daha birçok işletmede de kullanılmaktadır. Özellikle ofis türü iş yerlerinde vazgeçilmez bir perde sistemi haline gelmiştir. Plise tipi perdelerin bir diğer rekabet edilemez özelliği de hem tül hem de perde işlevi görebilmesidir. Ayarlanarak tül veya perde olarak kullanılabilir. Bu perde tül uyumsuzluklarını gideren eşsiz bir çözümdür.