Konya Plise Perde, Plise Perde Konya, Konya Plise Perde Fiyatları, Konya Dikey Tül Perde, Konya Fon Perdeler, Konya Perde Yıkama

Enerji Tasarrufu Sağlar

Özellikle yazın güneş ışınlarını keser ve içerinin ısınmasını azaltır. Bu da klimanızın daha az elektrik harcamasının ve tasarruf etmenizi sağlar.

Dekoratif ve Estetiktir

Görünüm olarak dekoratif ve son moda trendlere sahip olma imkanı verir.

Özel Teknik Tekstil Kumaş

Polyester olan plise perde,içeriğinde bulundurduğu kir-su tutmaz ve alev almaz yapısı ile uzun ömürlüdür. S.D.S plise perdeler son teknoloji makineler ile S.D.S tarafından katlanmaktadır.

Kolay Temizlik

Kumaş özelliğinde bulunan özel kaplama, kir tutmaz özelliği içeriri ve bu özellik plise perdenizi kirlenmeden uzun süre kullanmanızı sağlar.Sadece nemli bir sünger ile temizlik yapılır.

Hali Hazırda Takılı Cam Balkonlara Uygulayabilme Özelliği

Sadece cam balkona imalat sırasında değil, daha önceden takılmış bütün katlanır cam balkon sistemlerine uygulanabilmesi de, diğer önemli özelliklerinden biridir.

Uygulanabilir Boyutlar

Plise perde tek parça olarak max en: 150 cm , max yükseklij: 235 cm ‘e kadar uygulanabilmektedir.

Ayrı Olarak Takılabilme İmkanı

Her bir cam kanada, ayrı cam kanatların her birine ayrı ayrı montajı yapılır ve kullanımda sadece istenilen kanattaki plise perde açılıp kapatılır.

Çift Yönlü Çalışma İmkanı

Sistemi isteğinize göre, aşağıdan yukarıya veya yukarıdan aşağıya çalıştırabilirsiniz.

Cam Üzerinde İstenile Yerde Durdurma Olanağı

Cam üzerinde plise perdeyi istenilen yerde durdurma özelliği ile kullanımda çok daha fonksiyonellik sağlar.

Plise Perde Montaj

Plise Perdenin en büyük özelliği, montaj sırasında vida ve matkaba ihtiyaç duyumadan cama uygulanabilmesidir. İstenen ölçülerde istenilen zamanda teslimat seçenekleri ile zaman kaybını ortadan kaldırarak sizi istediğiniz mekana kavuşturacağız. Plise perde montajının itina ile yapılması kullanım açısından perdelerinize daha uzun ömür katacaktır.

Plise Perde Fiyatları

Plise Perde (duette perde) normal stor perde ve jaluzi perdelere göre biraz pahalı olduğu için çok yaygın değildir. Bu anlamda bir çok firma bu perdenin varlığından dahi haberdar değildir ve bu tarz tavan camlarına uygunsuz sistemler yapılmakta ve daha sonra kullanamayıp paranızın çöpe gitmesine sebep olmaktadır. Bu sebepten dolayı baştan pahalı bir sistem gibi görünse de diğer sistemlere göre çok uzun yıllar kullanıldığı için daha uygun ve tasarruflu bir sistemdir.