Konya Plise Perde, Plise Perde Konya, Konya Plise Perde Fiyatları

Son dönemlerde oldukça tercih edilen cam balkonlar başta olmak üzere modern ev veya işyeri ile kış bahçelerinde sıklıkla görmeye başladığımız bir perde türüdür plise perde. Özellikle açılı ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor olması tercih sebebi olarak görülmektedir. Kontrolü sağlayan ip mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı hareket ettirilen bu perdeler oldukça dekoratif ürünler olarak tercih edilmektedirler. Bol renk seçeneği ile jaluzi benzeri kullanım kolaylığı sunması da farklı bir avantajdır. Genelde tül jaluzi olarak da adlandırılan plise perde, alt ray sistemi ve perdeyi istenilen açıklıkta tutmaya olanak veren mekanizması sayesinde de oldukça kolay kullanımlı bir üründür.

Özel üretim kumaşların pile şeklinde özel mekanizma yardımıyla katlanabiliyor olması başta köşeli veya dairesel alanlarda maksimum görsellik ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Montajının hiçbir bölgede delme kırma gibi işlemlere maruz kalmadan yapılabiliyor olması da farklı bir ayrıcalık olarak göze batmaktadır. Tamamen cam üzerine monte edildiğinden herhangi bir şekil bozukluğu veya kirlilik oluşturmamaktadır. Bilinen tüm camlara kolayca monte ediliyor olması da bir farkındalık yaratmaktadır.

Neden Plise Perde Tercih Edilmeli?

Plise perde 150 cm eninde ve 235 cm yükseklikte tüm alanlarda uygulanabilmektedir. Pencerelerdeki estetik görüntüyü bozmamak adına istenilen ölçülerde açılabilir olması özellikle ev hanımlarının ana tercihleri arasında yer almaktadır. Güneş ışıklarının geliş açısına göre perdelerin istenilen noktaya kadar açılabilecek olması oldukça avantajlı bir durumdur. Bu durum aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Plise perde üretiminde kullanılan kumaşların tamamen kir tutmayan özellikte olması ve kolay temizlenebilir yapıları nedeniyle de pratiklik sunmaktadır. Polyester kumaştan üretilmiş olmaları nedeniyle su da tutmayan kumaşlar türündendir. Uzun ömrüne bir de alev almayan yapısı eklendiğinde, ne kadar ekonomik ve güvenli bir perdeden söz ettiğimiz daha iyi anlaşılacaktır.

Biz Perdedar Perde olarak sizlere mutlak müşteri memnuniyeti içerisinde birbirinden kaliteli ve güzel plise perde modellerini en cazip fiyatlarla sunuyoruz. Birinci sınıf işçilik ve güler yüzlü personelimiz ile perde satışından montajına, tamir işlemlerinden temizliğine kadar her türlü işlemlerinizde yanınızdayız. Tüm perde çeşitleri ve aksesuarlarına ulaşmak için Konya Merkez ve Konya Meramdaki şubemizi ziyaret edebilirsiniz.